+38 093 141 65 47

Світло та спалах

Відео-інтенсив
1300
грн.
2,5 години корисної інформації по роботі зі світлом та зовнішнім спалахомСпікери:
Ярослав Мончак та Андрій Кириченко
Світло та спалах

Після перегляду відео-курсу ви будете орієнтуватися в принципах роботи імпульсного світла,

налаштуваннях спалаху та камери, основних схемах світла при роботі з моделлю.


Доступ до придбаного курсу необмежений!

Авторський курс Ярослава Мончака
Теми відео-інтенсиву
За допомогою навігації ви зможете самостійно обирати тему, яку хочете прослухати.
Можливості, типи, налаштування

Переваги зовнішнього спалаху
В яких ситуаціях без спалаху не обійтися та як вдало вибрати локацію для зйомки
Типи та характеристики зовнішніх спалахів
Який спалах краще обрати під конкретні задачі та як можна зекономити кошти.
Природа імпульсного світла
В чому основна різниця імпульсного світла в порівнянні з постійним.
Налаштування камери при роботі зі спалахом
Які зміни в налаштуванні камери потрібно здійснити та як вони впливають на кінцевий результат.
Поєднання постійного та імпульсного світла
Як знайти баланс між постійним та імпульсним світлом в кадрі.
Налаштування зовнішніх спалахів та віддалене керування ними
Які основні налаштування спалаху та яке обладнання необхідне для віддаленого управління спалахом.
Автоматичний режим TTL
Як знімати, використовувати спалах в умовах змінного освітлення та під час репортажної зйомки.
Режим високошвидкісної синхронізації та зйомки по шторках
Як знімати швидкий рух зі спалахом та які переваги зовнішнього спалаху перед студійним обладнанням.
Типи та характеристики світла
Порівняння природного, студійного та світла від зовнішнього спалаху при зйомці портретів.
Модифікація світла та використання додаткових аксесуарів
Як відрізняти типи світла та як його модифікувати, використовуючи елементи локації, підручні засоби та аксесуари.
Світлові схеми

Зйомка в умовах паразитного світла
Високий та низький ключ. Зйомка без фотошопу.
Зйомка прямим спалахом, переваги та недоліки
Плоске та об’ємне світло. Різниця між м’яким та жорстким світлом. Класичний принцип побудови м'якого світла. Насадки на спалах та заповнююче світло.
Зйомка з відбиттям спалаху від стелі та стіни
Модифікація жорсткого світла в м’яке. Направленість світла. Тестове світло спалаху. Екранування прямого попадання спалаху на модель. Контрове світло від накамерного спалаху.
Зйомка з віддаленим спалахом
Аксесуари кріплення та синхронізатори.
Зйомка з парасолями різних типів та софтбоксом
Відмінності парасоль від софтбоксів. Різниця між студійними обладнанням та роботою з зовнішнім спалахом.
Зйомка з двома спалахами
Алгоритм налаштувань. Використання кольорових фільтрів, контрового світла, підсвітки фону та трафаретів.
Зйомка з відбивачем на просвіт (фрост-рами)
Направленість світла та контроль за освітленням фону від одного джерела світла. Використання фільтрів для кольорового балансу фону та об’єкту зйомки.
Зйомка з відбивачем на просвіт
Темний фон, світлий фон з контровим світлом та софтбоксом.

Предметна зйомка на темному фоні з контровим світлом
Відстань до джерела світла та перепад експозиції при зйомці великих об’єктів та групових фото.
ПРОПОНУЄМО 4 ТЕМИ З ВІДЕО КУРСУ, ЯКІ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ
БЕЗКОШТОВНО
Потрібна реєстрація
Переваги зовнішнього спалаху
В яких ситуаціях без спалаху не обійтися та як вдало вибрати локацію для зйомки

Типи та характеристики світла
Порівняння природного, студійного та світла від зовнішнього спалаху при зйомці портретів.

Зйомка з двома спалахами
Алгоритм налаштувань. Використання кольорових фільтрів, контрового світла, підсвітки фону та трафаретів.

Використання спалаху у студіях
Cпалах у студіях, переваги та недоліки.
Налаштування камери
Результат схем світла демонстрованих на навчанні

Спікери відео-курсу
Договір оферти
Цей договір, адресований споживачам і є офіційним і публічною пропозицією Виконавця укласти договір з придбання та надання інформаційних та навчальних послуг, предмет і умови якого вказані у відповідному розділі сайту http://www.l-house.in.ua/ (далі Сайт). Споживач, діючи з метою придбання послуг, приймає умови цього договору (далі - Договір) про наступне:


1. Загальні положення


1.1. Цей договір є договором публічної оферти (відповідно до ст.ст. 633, 641 ЦК України її умови однакові для всіх споживачів, беззастережне прийняття її умов (оплата будь-яким способом відповідно до ч.2 ст. 642 ЦК України) вважається прийняттям даної Оферти (надалі Договір) Замовником і Виконавцем, а Договір автоматично вважається укладеним.


1.2. Укладаючи Договір, Замовник підтверджує, що цілком і повністю ознайомлений і згоден з його умовами, а також, в разі, якщо Замовник є фізичною особою, дає дозвіл на обробку Виконавцем своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору, а також протягом необмеженого терміну після закінчення його дії. Крім цього, укладенням цього Договору, Замовник підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення) про права, встановлених Законом України «Про захист персональних даних», про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Виконавцю з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Замовник також погоджується з тим, що Виконавець має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень Замовника, не змінюючи при цьому мета обробки персональних даних. Обсяг прав Замовника, як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» йому відомий і зрозумілий.


2. Терміни та визначення


2.1. Виконавець - суб'єкт надання послуг Фізична особа Мончак Ярослав Євгенович, викладач практичних занять з фотографії, професійний фотограф, офіційний Canon Ambassador 2020, а також інші викладачі фотошколи LIGHTHOUSE.


2.2. Послуги - опублікований на Сайті перелік навчальних курсів і навчальної інформації яку бажає придбати та пройти (вивчити, отримати навички) Замовник (фотокурси, статі тощо)


2.3. Замовник - дієздатна фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, яка отримує інформацію та проходить навчальні курси згідно умов цього договору.


2.4. Замовлення - оформлена і розміщена заявка Замовника на придбанні інформаційних та навчальних послуг, адресована Виконавцю.


2.5. Сайт - сукупність сторінок, доступ до яких здійснюється за допомогою веб-браузера, і програмних модулів, об'єднаних єдиною системою управління, розташованих в мережі Інтернет за адресою http://www.l-house.in.ua/


3. Предмет договору


3.1. Виконавець зобов'язується на умовах та в порядку, визначених цим договором надати Послуги замовлені Замовником на Сайті, а Замовник зобов'язується на умовах та в порядку, визначених цим договором, отримати та оплатити такі Послуги.


3.2. Виконавець і Замовник підтверджують, що цей договір не є фіктивним, удаваним правочином, угодою, яку здійснюють під впливом насильства або обману.


3.3. Виконавець підтверджує, що має всі необхідні дозволи на здійснення господарської діяльності, що регулює сферу правовідносин, що виникають і діють в процесі виконання цього договору.


3.4. Замовник погоджується з умовами цього договору в момент оформлення заявки на Сайті, натисканням кнопки "Відправити", що є підтвердженням Замовником про прочитання тексту цього договору і згоду з його умовами. Надалі заперечення від Замовника щодо надання таким чином своєї згоди позбавляє Виконавця від будь-якого роду відповідальності за невиконання умов цього договору і залишає право Виконавця скасувати Замовлення в односторонньому порядку, без повернення сплачених коштів.4. Правила роботи з Сайтом


4.1. Замовник може переглядати вміст Сайту, оформляти Замовлення, а також користуватися іншими його сервісами.


4.2. Реєстрація потрібна для доступу Замовника до персоналізованої інформації та надання додаткових можливостей роботи з сайтом Інтернет-магазину.


4.3. При реєстрації Замовник вводить такі дані:


• ПІБ


• Номер телефону


• Адреса електронної пошти


• Фізична адреса


4.4. Замовник зобов'язується надати відповідну дійсності, точну і повну інформацію про себе. Виконавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, залишеної Замовником при реєстрації та здійсненні Замовлення.


4.5. Замовник зобов'язується не повідомляти третім особам параметри доступу, зазначені при реєстрації. У разі виникнення у Замовника підозр щодо несанкціонованого використання третіми особами таких параметрів, Замовник зобов'язується негайно повідомити про це Виконавцю, направивши повідомлення через форму зворотного зв'язку на електронну пошту manager.lhouse@gmail.com


4.6. Виконавець має право відмовити Замовнику в оформленні Замовлення, якщо у нього будуть підстави вважати, що Замовник вказав недостовірні дані, а так само за умови несумлінної поведінки (наприклад, порушення умов цього договору, або ін.).


4.7. Заборонено використовувати Сайт в протизаконної і забороненої діяльності. Замовники погоджуються дотримуватися законів України і норми поведінки, прийняті в мережі Інтернет.5. Порядок оформлення Замовлення


5.1. Замовник оформляє Замовлення на Сайті самостійно, шляхом обрання необхідних Послуг та заповнення заяви на інтернет –сторінці Сайту.

6. Ціна та порядок оплати


6.1. Ціна кожної Послуги визначається Виконавцем і вказується на Сайті.


6.2. Ціна договору дорівнює ціні Замовлення. Сума замовлення може змінюватися в залежності від ціни, кількості або номенклатури Послуг.


6.3. Замовник здійснює оплату Послуг згідно Замовлення. Оплата послуг передбачає внесення авансового платежу, поточних платежів та кінцевого платежу. Порядок та розмір оплати за кожну послугу окремо зазначається на Сайті після опису-характеристики кожної Послуги.


6.4. Замовник самостійно вибирає один з таких способів оплати:


• Готівковий розрахунок;


• безготівковій розрахунок;


• за допомогою електронних платіжних систем;


• за допомогою платіжних терміналів.


6.5. Оплата Послуг здійснюється в національній валюті України. Одержувачем коштів є Мончак Ярослав Євгенович


6.6. Замовлення вважається оплаченим з моменту надходження оплати на розрахунковий рахунок Виконавця. Факт оплати Замовлення (авансу або часткова оплата) свідчить про згоду Замовника з умовами цього договору.


6.7. Надання Послуг розпочинається з моменту внесення авансового платежу. Якщо послуга має триваючий характер, відбувається у декілька етапів (занять), Замовник здійснює оплату в порядку (за графіком) визначеним для кожної обраної Послуги, згідно інформації на сайті Сайті.


6.8. Ціна Послуги, що вказана на Сайті, може бути змінена Виконавцем в односторонньому порядку. При цьому, ціна на замовлену Замовником Послугу зміні не підлягає.


6.9. До моменту зарахування коштів Покупця на розрахунковий рахунок Виконавця Послуга не резервується.7. Порядок та умови відмови від замовлених Послуг та повернення коштів.


7.1. Замовник має право відмовитись від замовлених та проплачених Послуг, або частини Послуги (за окремі заняття тощо) шляхом подачі Виконавцю заяви про відмову від послуг та повернення коштів


7.2. Заява про відмову від послуг та повернення коштів подається в електронній формі з використанням відповідних посилань та форм на Сайті.


7.3. Сплачений Замовником авансовий платіж поверненню не підлягає і є платою за реєстрацію Замовлення на Сайті за відповідною категорією Послуг.


7.4. У випадку оплати Замовником коштів (крім авансового платежу) на перед, перед отриманням Послуги або частини Послуги (за окремі заняття тощо), така передоплата підлягає поверненню в порядку визначеним п.п. 7.1-7.3 цього договору.


7.5. Повернення коштів передбачених п.7.4 цього договору, здійснюється протягом одного місяця на банківський рахунок Замовника, реквізити якого вказані у Заяві зазначеній в п. 7.2 цього договору.8. Обов'язки Виконавця


8.1. Надавати правдиву інформацію про Послуги, ціни на них, а також умови їх надання та оплати.


8.2. Надати Послуги відповідно до умов Замовлення.


8.3. Гарантувати відповідність якості Послуг вимогам якості на території України.9. Обов'язки Замовника


9.1. Надавати Виконавцю достовірну, правдиву і коректну інформацію, в тому числі при реєстрації на Сайті.


9.2. Оплачувати Послуги, згідно Замовлень, за зазначеним у них цінах і порядку.10. Права Замовника


10.1. Вимагати повернення оплати Послуг (крім авансового платежу) у разі неможливості виконання Виконавцем умов Замовлення.


10.2. Внести зміни за погодженням із Виконавцем в Замовлення до його оплати.


10.3. Відмовитися від виконання договору за умови відшкодування Виконавцеві витрат понесених в зв'язку з вчиненням дій щодо виконання цього договору.


10.4. При виникненні претензій до якості Товару, пред'явити їх у строки та згідно з Законом України «Про захист прав споживачів».
11. Відповідальність сторін


11.1. Виконавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Замовнику внаслідок неналежного використання інформації, навичок отриманих в процесі отрривмання останнім послуг Послуг.


11.2. Виконавець не несе відповідальності за неналежне, несвоєчасне виконання Замовлень і своїх зобов'язань за цим Договором у разі надання Замовником недостовірної або помилкової інформації.


11.3. Виконавець і Замовник несуть відповідальність за виконання зобов'язань за цим Договором відповідно до чинного законодавства України.


11.4. Виконавець і / або Замовник звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань, якщо невиконання є наслідком таких непереборних обставин як: війна або військові дії, землетрус, повінь, пожежа та інші стихійні лиха, акти або дії органів державної влади, зміна митних правил , обмеження імпорту і експорту, що виникли незалежно від волі Виконавця і / або Замовника після укладення цього договору; оголошення надзвичайного стану чи ситуації. Сторона, яка не може виконати свої зобов'язання, негайно повідомляє про це іншу Сторону і надає документи, що підтверджують наявність таких обставин, видані уповноваженими на те органами.
12. Конфіденційність і захист персональних даних


12.1. При реєстрації на Сайті Замовник залишає персональні та контактні дані, зазначені в п.4.3. цього договору, але не обмежуються ним.


12.2. Надаючи свої персональні дані на Сайті при реєстрації або оформленні Замовлення, Замовник дає свою добровільну згоду на обробку та використання (в тому числі і передачу) своїх персональних даних без обмеження терміну дії такої згоди.


12.3. Виконавець використовує отримані персональні дані для надання послуг, визначених цим договором, для просування послуг, що надаються Виконавцем, в тому числі і за допомогою автоматизованої обробки персональних даних.


12.4. Виконавець зобов'язується не розголошувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання Виконавцем інформації агентам і третім особам, що діють на підставі договору з Виконавцем, в тому числі і для виконання зобов'язань перед Замовником, а також у випадках, коли розкриття такої інформації встановлено вимогами законодавства.


12.5. Замовник несе відповідальність за підтримання своїх персональних даних в актуальному стані. Виконавець не несе відповідальності за неякісне виконання або невиконання своїх зобов'язань у зв'язку з неактуальністю інформації про Замовника або невідповідністю її дійсності.
13. Правила використання матеріалів, розміщених на Сайті


13.1. Сайт містить матеріали, товарні знаки, фірмові найменування та інші охоронювані законом матеріали, включаючи, але не обмежуючись, тексти, фотографії, графічні зображення, музичні та звукові твори.


13.2. Весь зміст Сайту охороняється законодавством України.


13.3. Замовник не має права використовувати матеріали, розміщені на Сайті, такі як: вносити зміни, публікувати, передавати третім особам, надавати аналогічну інформацію тощо.
14. Інші умови


14.1. Цей договір укладено на території України і діє в рамках законодавства України.


14.2. Недійсність будь-якого пункту або частини цього договору не веде до недійсності договору в цілому.


14.3. Всі суперечки, що виникають між Замовником і Виконавцем, вирішуються шляхом переговорів. У разі недосягнення врегулювання спірного питання, Замовник або Виконавцем можуть звернутися за вирішенням спору до судових органів відповідно до чинного законодавства.


14.4. Виконавець має право вносити зміни в текст цього договору на власний розсуд в будь-який момент і без попереднього повідомлення Замовників. Актуальна (діюча) редакція договору завжди доступна на Сайті.


14.5. Відсутність підписаного між Виконавцем і Покупцем примірника цього договору на паперовому носії, з проставленням підписів сторін, в разі проведення по ньому фактичної оплати Покупцем, не є підставою визнання цього Договору не укладеним. Проведення оплати у відповідності зі зробленим Замовленням на Сайті вважається акцептом Замовника (відповідно до ст. 642 і гл. 54 Цивільного кодексу України) і є моментом вступу Договору в силу.


14.6. При виникненні претензій Споживач повинен звернутися до Виконавця по телефону 093 476 12 00, або на електронну пошту manager.lhouse@gmail.com


+38 093 476 12 00
Click to order
Total: 
Імя та прізвище
Email
Телефон
Звідки дізнались?

Оплата через систему LiqPay