Лекція. Fashion стиліст

  • Хто такі стилісти та які категорії стилістів бувають? Яка між ними різниця? Яких стилістів потребує ринок?
  • Пошук роботи: як почати?
  • Fashion стиліст - специфіка роботи;
  • Як правильно ставити завдання, щоби досягти найкращого результату? Процес підготовки;
  • Процес зйомок. Основні аспекти;

Дата проведення: 28 вересня

Час: 15:00 - 18:00

Вартість: 200 грн.

Сьогодні професія стиліста стала дуже популярною, але вона відносно нова, тому зі специфікою мало хто знайомий. Зазвичай, цю роботу асоціюють з послугами персонального шоппера, але вона має значно ширші горизонти - це фото та відеозйомки, візуальне брендування, організація модних показів - ось далеко не весь перелік послуг стиліста. У нашій лекції ми детально розберемо особливості такої роботи, розкажемо про основні етапи підготовки та весь шлях до аж успішного результату.

Ви дізнаєтесь, як правильно формулювати задачі, щоби результат повністю відповідав очікуванням замовника, ми детально розберемо весь процес зйомок. Все, про що йтиме мова протягом лекції, засновано на особистому досвіді Анастасії. А ще Ви отримаєте гарну можливість особисто поспілкуватись про усі тонкощі роботи з практикуючим стилістом.

 

 

 

 

Для Вас виступить Анастасія Ярмолюк - fashion стиліст, імідж-дизайнер. Анастасія є дипломованим спеціалістом "Bogomolov Image School”, працює стилістом на рекламних, fashion та приватних зйомках. Веде леції зі стилістики в модельних агентствах і приватних корпораціях. А ще займається візуальним брендуванням та організовує модні покази. Її роботи публікувалися в іноземних виданнях Lucy’s Magazine, In Love Magazine та інших. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Роботи стиліста Анастасії Ярмолюк

Posted on September 12, 2017 and filed under Набір завершено :(.