Ярослав Мончак Фотограф - викладач 

Ярослав Мончак

Фотограф - викладач 

Ярослав  - професійний фотограф. Член асоціації UAPP (Ukrainian Association of Professional Photographers), яка представляє професійних фотографів України в міжнародному фотографічному співтоваристві.
Ярослав має чималий досвід в різних сферах фотозйомки, багато фотографує для різноманітних українських та закордонних видань. 

Світло при зйомці фото чи відео відіграє, мабуть, найважливішу роль. І не враховувати цього просто неможливо!  © Ярослав Мончак

Андрій  - викладач курсу “Базовий”, знає про фототехніку все та вміє пояснювати складні речі простими словами. Якщо Андрія розбудити вночі і запитати що таке витримка, ISO, діафрагма чи баланс білого - він з легкістю відповість вам, а також швидко розбереться з налаштуваннями вашої камери та порадить який об’єктив до неї купити.   Портфоліо Андрія  “Лише доля секунди відділяє вас від найкращого кадру” © Андрій Кириченко
Андрій Кириченко Фотограф - викладач 

Андрій Кириченко

Фотограф - викладач 


Надія Ткач  Менеджер

Надія Ткач 

Менеджер

Надія - менеджер по роботі з клієнтами. Вона пояснить як нас знайти, детально розкаже про навчання у фотошколі та порадить курс, який Вам підійде. Ви точно впізнаєте Надію по голосу, адже вона допомагає нам підтримувати контакт з нашими учнями та  клієнтами.

Надія Воєвудка Адміністратор

Надія Воєвудка

Адміністратор

Надія  - адміністратор. На ній організація занять фотошколи та спілкування у соціальних мережах. А ще вона знаходить цікаві та корисні статті для сайту. Любить та знає всіх колишніх і теперішніх учнів фотошколи, та дуже радіє їх успіхам. 

 


Наталя Новіцька Стиліст 

Наталя Новіцька

Стиліст 

Наталія - в минулому - персонал шопер в Лондоні. На даний час займається стилізацією зйомок для модельних тестів, приватних фотосесій та рекламних кампаній, а, також, викладає стилістику одягу в модельних агенствах та для офісних працівників. Наталя працювала для Harpers Bazaar Ukraine, її роботи публікувалися в онлайн-виданнях Buro 24/7, Cosmopolitan Ukraine.

Валерія  – організовує власні майстер-класи та навчає візажу. Співпрацює зі школою в ролі стиліста, візажиста, розробляє авторські проекти для журналів, клубів, шоу
Валерія Василькова Візажист

Валерія Василькова

Візажист


Настя Белена Модель - викладач

Настя Белена

Модель - викладач

Фотомодель. Світлини Насті публікувалися в Cosmopolitan, Oops, Единственная та ще кількох українських журналах. Працювала на зйомках в Італії, Франції, Туреччинні і Іспанії.  

Головне для моделі - вміння працювати на камеру, тоді для кар'єри навіть зріст не стане перешкодою © Настя Белена

Займається обробкою фотографій вже більше 6-ти років. Працював в агенствi Staudinger-Franke , у Відні. Два роки тому вирішив професійно займатися рекламним фото. До того втілював свої проекти та співпрацював з фотографами у різних сферах. Охоче ділиться власним досвідом зі всіма
 

Олексій Жибер

Викладач