Мончак.jpg

Фотограф-викладач

Професійний фотограф. Член асоціації UAPP (Ukrainian Association of Professional Photographers), яка представляє професійних фотографів України в міжнародному фотографічному співтоваристві.
Ярослав має чималий досвід в різних сферах фотозйомки, багато фотографує для різноманітних українських та закордонних видань. 

"Світло при зйомці фото чи відео відіграє, мабуть, найважливішу роль. І не враховувати цього просто неможливо!"  © Ярослав Мончак

 

 
завантаження.jpeg

Фотограф-викладач

Викладач курсу “Базовий”, "Adobe Photoshop", знає про фототехніку все та вміє пояснювати складні речі простими словами.

Якщо Андрія розбудити вночі і запитати що таке витримка, ISO, діафрагма чи баланс білого - він з легкістю відповість вам, а також швидко розбереться з налаштуваннями вашої камери та порадить який об’єктив до неї купити. Портфоліо Андрія 

Лише доля секунди відділяє вас від найкращого кадру” © Андрій Кириченко

 

 
oooo.plus_341 (1).png

Тарас Атаманів

Фотограф-викладач

Професійний фотограф. Викладач курсу "Базовий". Працює в жанрах портретної, стокової і жанрової фотографії. Випускник факультету журналістики. На курсі "Базовий" Тарас розкаже про те, як навчитися використовувати камеру як інструмент, кого варто фотографувати, і за яких умов взагалі не варто брати до рук фотоапарат. На заняттях ви усвідомите переваги повного ручного (мануального) керування камерою і почнете використовуватимете ці знання задля власних творчих експериментів.

Вищий пілотаж для фотографа - передбачати світло, емоцію, динаміку та скласти серію кадрів у голові - ще до натиску на кнопку спуску.” © Тарас Атаманів

 

 
Юра Маслак.jpg

Юрій Маслак

Фотограф-викладач

Професійний фотограф. Викладач курсу "Capture One Pro 11", "Adobe Photoshop". За освітою - вчитель.

Працює в сфері весільної та стокової фотографії, має чималий досвід обробки  фото. Юрій не стоїть на місці і завжди шукає нові прийоми в зйомках та обробці фото. Любить живі, яскраві емоції в кадрі. Займається професійною фотографією вже 4 роки і залюбки поділиться своїм досвідом.

 

 
Наталя.jpg

Наталія Ревак

Адміністратор 

За нею організація занять фотошколи та спілкування у соціальних мережах. А ще вона знаходить цікаві та корисні статті для сайту. Любить та знає всіх колишніх і теперішніх учнів фотошколи, та дуже радіє їх успіхам. 
 

 

 
Надя.jpg

Надія Ткач

Менеджер

Пояснить як нас знайти, детально розкаже про навчання у фотошколі та порадить курс, який Вам підійде. Ви точно впізнаєте Надію по голосу, адже вона допомагає нам підтримувати контакт з нашими учнями та клієнтами.

 

 
Ярмолюк.jpg

Анастасія Ярмолюк

Стиліст

Fashion стиліст та імідж-дизайнер. Дипломований спеціаліст «Bogomolov Image School”, працює стилістом на рекламних, fashion та приватних зйомках. Веде лекції по стилістиці в модельних
агентствах, приватних корпораціях. Займається візуальним брендуванням, організовує модні покази. Її роботи публікувалися в іноземних виданнях Lucy’s Magazine, In Love Magazine та ін.

 

 
Мамчук.jpg

Іванна Мамчук

Візажист-стиліст

Художник з дипломом міжнародного рівня. Випускниця академії мистецтв. Працює візажистом на зйомках для брендів також на fashion, beauty та приватних зйомках. Приймає участь у проектах, які знімають за кордоном (Італія, Іспанія, Польща, Туреччина).

 

 
Уляна.jpg

Уляна Павлуцька

Модель-викладач

Фотомодель. Брала участь у зйомках для багатьох beauty брендів.

Вважає, що в роботі моделі дисципліна має бути на першому місці. А ще важливо знайти порозуміння з фотографом, тоді можна отримати найкращі кадри. 

 

 
завантаження.jpeg

Олексій Жибер

Викладач

Займається обробкою фотографій вже більше 6-ти років. Працював в агенствi Staudinger-Franke , у Відні. Два роки тому вирішив професійно займатися рекламним фото. До того втілював свої проекти та співпрацював з фотографами у різних сферах. Охоче ділиться зі всіма власним досвідом.