"Емоційний реалізм" Стіва Хенкса

Стів Хенкс народився в Сан Дієго (Каліфорнія, США) у 1949 році. З раннього дитинства він багато часу проводив на океанському узбережжі. Коли хлопчик вже ходив до школи, сім’я переїхала до Нью-Мехіко. Після школи Стів вступає до Художньої Академії в Сан Франціско, яку завершує з відзнакою. У 1973 році роботи художника почали отримувати визнання. Стів Хенкс двіччі виграв премію Arts for the Parks Marine Art Award of Excellence і увійшов в Топ-100 асоціації фотографів та художників «Arts for the Parks» з 1989 року.

 У 1976 році він починає працювати оформителем у Campfire Girl’s camp (Нью-Мехіко). Протягом декількох років він експериментує з різними техніками: пише маслом та акварельними фарбами, малює олівцем, працює з акриловими фарбами. Поступово у нього з’являється власний стиль, який художник називає «емоційним реалізмом». Частіше за усе він пише людей, але це не просто портрети, а складно побудовані композиції, в яких деталі грають важливу роль. 

Починаючи з 1993 року Стів Хенкс входить в Топ-10 американських художників за версією U.S. Art magazine. Стів був одним з п'яти американців, відібраних до Зали слави мистецтв (U.S. Art Hall of Fame) у 2000 році.

Текст взятий з http://artsvit.at.ua 

 

Posted on October 3, 2014 .