Merilyn Monroe (Milla Jovovich) by Ellen von Unwerth

«Мої моделі не повинні боятися виглядати несерйозно. Я люблю, коли жінки рухаються, грають перед об'єктивом... Вони всього лише повинні весело проводити час, а не просто дивитися в камеру і думати: «О, я просто сама досконалість!». Якщо я бачу абсолютно нерухому модель, мені відразу стає нудно працювати з нею» - Еллен фон Унверт

Еллен сьогодні перебуває на піку професійної кар'єри, вона втілила всі задумані проекти, однак не зупиняється на досягнутому. Єдине, що вона не встигла зробити і про що шкодує - це сфотографувати Мерилін Монро, яка, на її думку, є ідеальною моделлю за всю історію фотографії.

Фотосесія від Еллен, де в образі Мерилін Монро - Міла Йовович.

Еллен фон Унверт - легенда у світі fashion фотографії. 10 років Еллен працювала моделлю й не замислювалася про кар'єру фотографа, аж доки їй до рук не потрапив перший фотоапарат, подарований бойфрендом. Еллен стала фотографувати подруг-моделей в перервах між зйомками, на відпочинку та під час подорожей. Вона настільки захопилася фотографією, що сама навчилася друкувати знімки. 
Перше серйозне замовлення - рекламна кампанія для джинсів Guess, де моделлю була Клаудія Шиффер. У 1991 році роботи Еллен зайняли перше місце на Міжнародному фестивалі модної фотографії.
Роботи Еллен фон Унверт, що з'явилися в модних журналах, володіли потужним еротичним підтекстом. «Вона зможе зробити еротичну фотографію, навіть якщо замість моделі їй запропонують табурет», - пожартував фанат творчості Еллен. Вона співпрацює з світовими брендами та виданнями такими як от D&G, Guess, Vogue, Vanity Fair, Interview, The Face, Arena, L'Uomo Vogue та ін.

фото з models.com/work/ponystep-magazine-ellen-von-unwerth


 

Posted on June 3, 2015 and filed under чорно-білі.