Кірсті Мітчел (Kirsty Mitchell) - фотограф, дизайнер, модельєр

Фотограф, дизайнер і художник з Великобританії Кірсті Мітчел, без сумніву, володіє талантом, який дозволяє їй не тільки уявити  подумки сцену, а й втілити свою ідею в життя.
Стажувалася в дизайн-студіях Олександра МакКвіна (Alexander McQueen) і Хуссейна Чалаяна, робота в яких, значною мірою вплинула на її творчість. З 2009-го року і по сьогоднішній день працює над проектом під загальною назвою «Країна чудес», який складається з колекцій дивних і магічних фотографій, знятих, як правило, біля свого будинку, у лісах, полях і озерах, оточених класичним англійським пейзажем. Іноді її творчість виглядає трішки лячною. 

Як вона сама розповідає: «... моїй мамі поставили діагноз: пухлина головного мозку, і мій світ розвалився. Фотографія стала моєю єдиною втіхою, коли я не могла більше говорити про те, як я себе почувала. Я втратила себе у вуличних портретах, зосередивши увагу на відображенні моєї власної печалі і втрати.

«Проект розпочався через 7 місяців після того, як померла моя мати, і став поворотним пунктом в моєму підході до фотографії. Це був перший раз, коли я спробувала об'єднати всі свої знання в одній формі, змішуючи разом навколишній фон і дизайн костюмів, мою любов до історії мистецтва і кіно, а також мою пристрасть до природної краси пейзажів Англії. Словом, змішування всіх моїх повсякденних інтересів спрямовані на дуже особисті спогади, це данина пам'яті моїй матері та історіям, які вона читала мені в дитинстві». Кірсті Мітчелл поодинці працює над своїми чарівними фото-проектами, поєднуючи обов'язки художника, дизайнера, модельєра і фотографа, тому на створення однієї роботи у неї може піти до одного місяця: «Я роблю все, починаючи від вибору фону до підготовки матеріалу, це означає, що часто доводиться власноруч фарбувати тканини для одягу відповідно до відтінків кольорів на майбутній фотографії».

Кірсті Мітчелл стверджує, що раніше не могла побачити магію і казку в буденному, але варто було їй захопитися фотомистецтвом, як світ заграв мільйонами нових яскравих фарб: «Напевно, я раніше вміла дивитися, але не вміла бачити».

Posted on December 9, 2015 .