Бенуа Корті. Руки майстра.

Згадаймо стару фотографічну мудрість - чорно-біла фотографія не терпить метушні. Можливо тому, що вона являється відображенням почуттів, переживань, думок. Або ж просто нахлинувших емоцій.
І тому простим "забиранням" кольору з красивого кольорового зображення навряд чи вдасться отримати хорошу чорно-білу фотографію.

Філософія чорно-білої фотографії манить багатьох, але не всім вдається осягнути цю філософію.... Французькому фотографу Бенуа Корті, судячи зі всього, ця філософія близька по духу.

В Парижі багато цікавих фотографів, але Бенуа помітно відрізняється на їх фоні, хоча професійною фотографією займається не так давно - з 2010 року. А до цього був музичним композитором. Можливо, саме завдяки симбіозу творчих задатків надзвичайного майстра і виходять такі цікаві та унікальні роботи.

Ми хочемо Вас познайомити з серією прекрасних чорно-білих фото, виконаних в "низькому ключі". Для цієї серії ми відібрали фотографії, де Бенуа Корті, так чи інакше, зображує руки людини. На знімках - руки жіночі і чоловічі, руки музиканта і карткового шулера, руки роботяги і злочинця, руки жигало і фотографа....

23102-794174-courti-deep-9.jpg


А якщо хочете подивитись інші його роботи завітайте на сайт Бенуа Корті 
http://benoitcourti.4ormat.com

 

 

 

Posted on November 6, 2015 .