Квіти фотохудожниці Isabelle Menin

Фотохудожниця Ізабель Менін родом з Бельгії. Навчалася в Брюсельській школі графічних досліджень, де отримала ступінь бакалавра в живописі. Проте, після 10 років роботи художницею, багатьох виставок в Бельгії, вона вирішила працювати з цифровим фото.

Ізабель описує свої композиції як "суміш світлин внутрішнього світу та невпорядкованих пейзажів". Знімання фрагментів природи, гра фактур та кольорів, перетворення, змішування, незліченні спроби відтворити багату палітру та характер квітів, це, за словами самої фотохудожниці, бажання поєднати фотографію та образотворче мистецтво, створивши особливу реальність.

Натхнення для своїх робіт Ізабель знаходить в картинах Пітера Пауля Рубенса та в фламандських примітивістів - художників 15-16 століть, як от Ян ван Ейк, Ганс Мемлінг та Рогір ван дер Вейден. Вплив цих майстрів дуже помітний на світлинах вигаданих світів Менін.

Її роботами можна було помилуватися в Луврі на виставці "Fotofever"

"Перехід на цифрові технології дозволив мені розсунути рамки творчості, я знайшла набагато більший простір для діяльності, де можна легко та різноманітно поєднувати речі" ©Isabelle Меnin

Менін про свої роботи говорить як про "внутрішні фотографії невпорядкованих ландшафтів", проводить паралелі між складністю людського характеру та природи.

7.jpg

Posted on May 12, 2017 .