Posts filed under робота з моделлю

Легка та приємна родинна фотосесія - як організувати?

Сімейні портрети - це дуже поширений жанр комерційної фотографії. Проте, знімати велику родину може бути важко - чим більше людей в кадрі, тим важче зловити всіх в гарних позах та емоціях. 

8 підказок для фотографування чоловіків

Для фотографуванні чоловіків рекомендовано використовувати певні пози, аби підкреслити їх мужність, значимість та силу. Що ще нового тут можна придумати? Полегшіть собі роботу, прочитавши статтю 

Одяг для портрета: як обрати правильний

Фотографувати групу осіб завжди важче, ніж когось одного. Всі мають мати гарний вигляд, не мружитися, не прикриватися та не виділятися. А ще й одяг потрібно підібрати правильно, щоб підкреслити переваги кожного з фотографованих... Як переконати замовника одягнутись так, щоби вийшла чудова світлина - читайте далі

Позування для портретів - як змусити людину розслабитися та почуватися вільно

При зйомці портретів найскладнішою є не правильна робота камери, дорогий об'єктив чи добре виставлене освітлення. Потрібно зробити так, щоб клієнт розслабився, почувався розкуто та насолоджувався проведеним часом.

Руки в кадрі

Руки є одним з найбільш важливих аспектів постановки моделі, особливо для фотографів і моделей початківців. Дуже часно самі дрібні деталі, в тому числі і руки можуть значно вплинути на настрій і якість фотографії, підкресливши або зруйнувавши її.

Posted on April 8, 2016 and filed under робота з моделлю.

Фотогенічність. Підкресли свою індивідуальність!

Багато з нас прекрасно знає, що значить бути фотогенічним. Але ось від чого ця фотогенічність залежить? Можливо, від зовнішньої краси людини, правильних рис обличчя? А може від рівня майстерності фотографа? Від досвіду самої моделі у проведенні фотосесій? Фотогенічною може бути кожна людина. Так-так, кожна! Потрібно тільки докласти для цього деяких зусиль.

Секрети спілкування з фотомоделлю

Однією з важливих складових успіху фотосесії є налагодження контакту з моделлю, спілкування з нею, можливість донести свої ідеї, свої емоції і почуття. Те, як фотографу знайти спільну мову та взаєморозуміння з моделлю ми і розкажемо на основі порад Емілі Сото.