Posts filed under портрет

6 порад для фотоісторії

Придумувати та втілювати в життя фотоісторії є найкращим способом для поліпшення навичок фотографії. Робота над проектом дасть вам зосередитися на головному та вибудувати логічний ланцюжок подій.

Posted on November 23, 2016 and filed under портрет.

Портрети людей в їх звичному оточенні

Портрет у природному середовищі людини чи групи людей - це фотографування їх в ситуаціях, яких вони живуть і місці, що може розказати про те, ким вони є. Найчастіше, це місце праці, відпочинку або гри.
 

Posted on November 22, 2016 and filed under портрет.

Ідеальний ракурс для портрета

Поруч з такими важливими елементами у фотографії, як світло та позування, ракурс зйомки часто недооцінюють. Експериментуйте з різними кутами знімання та побачите величезну різницю!

Posted on October 31, 2016 and filed under портрет.

Яскравий портрет без допомоги Photoshop

Кольори у портреті підкреслять індивідуальність вашої моделі. Комусь підійде чорно-біле, комусь різнобарвне. Як створити фото, що привертатиме увагу до самої моделі - читайте далі. 

Posted on October 24, 2016 and filed under портрет.

Як створити свій найкращий портрет

Мене звуть Warui Belmont, я 25-річний фотограф-аматор. Більша частина моєї роботи - це мої відчуття в даний момент. Тому я схиляюся до стриманих, неяскравих образів. Працюю старомодним методом спроб та помилок.

Posted on May 18, 2016 and filed under портрет.

Атмосфера фотографії

У кожній фотографії важливою є ідея. Атмосфера світлини - це, насамперед, емоції моделі, але й довколишня обстановка також важлива. Саме вона заповнює світлину сенсом. 

Posted on May 5, 2016 and filed under портрет.

Ідеї, які допоможуть сфотографувати цікавий портрет на вулиці

Сьогодні ми хочемо запропонувати вам кілька ідей, як сфотографувати цікавий портрет на вулиці. Ще й досі ніхто не придумав хитрість для того, щоб обійтись без правильної експозиції та балансу білого. Отож, зручно вмощуйтесь в кріслі та уважно читайте далі…

Фотогенічність. Підкресли свою індивідуальність!

Багато з нас прекрасно знає, що значить бути фотогенічним. Але ось від чого ця фотогенічність залежить? Можливо, від зовнішньої краси людини, правильних рис обличчя? А може від рівня майстерності фотографа? Від досвіду самої моделі у проведенні фотосесій? Фотогенічною може бути кожна людина. Так-так, кожна! Потрібно тільки докласти для цього деяких зусиль.