Posts filed under світло

5 помилок в портретній фотографії та як їх уникнути

Багато з людей, хто лише розпочинає шлях фотографа, обожнюють портрети як творчий засіб вираження, але існують загальні помилки, яких припускаються початківці. Ось 5 поширених помилок у портретній фотографії і те, як їх уникнути. 

Posted on August 28, 2018 and filed under портрет, композиція, світло.

5 порад для кращих нічних фото

Отримати гарні нічні знімки не так просто, як може здаватись, оскільки, техніка та налаштування відрізняються від тих, які потрібні для зйомок впродовж дня. Якщо ви новачок у нічній фотографії або хочете покращити свої знімки, ось 5 порад, які допоможуть вам на шляху.

Як покращити результат зйомки в умовах недостатнього світла

Найкраще фотографувати в умовах хорошого світла. Але буває, фотографувати дуже треба, а світло погане. Тут кілька порад для кращого результату.

Posted on July 26, 2018 and filed under light, світло, налаштування камери.

Чому варто знімати зранку

Багато фотографів полюбляють знімати при заході сонця. Такі фото виходять теплими та сяючими. Спробуйте знімати вранці, одразу опісля світанку. Ви побачите, яке ніжне світло матимуть ваші фото.

Posted on June 15, 2018 and filed under портрет, світло, light.

Портрет за допомогою смартфона та коробки від бургера

Корисний лайфхак для тих, хто любить фотографувати, але поки не має доступу до камери. Плюс, це хороша можливість, щоб зрозуміти природу світла ти вчитись з ним працювати.

Posted on March 12, 2018 and filed under світло, корисне.

3 причини, чому варто знімати портрети з природним світлом

Сонячне сяйво так м'яко й красиво огортає предмети та людей, що є практично ідеальним для кожного випадку. З нього можна "витиснути" максимум ефективності. Можливо ви здивуєтесь, але є кілька причин, чому портрети варто знімати саме при природному освітленні. 

Posted on June 20, 2017 and filed under світло.

Природне освітлення. Частина 3: Спрямованість світла

Заключна частина статей про природне освітлення. На прикладі портретів ми розглянемо напрямки світла та як їх контролювати на вулиці.