Posts filed under портрет

5 помилок в портретній фотографії та як їх уникнути

Багато з людей, хто лише розпочинає шлях фотографа, обожнюють портрети як творчий засіб вираження, але існують загальні помилки, яких припускаються початківці. Ось 5 поширених помилок у портретній фотографії і те, як їх уникнути. 

Posted on August 28, 2018 and filed under портрет, композиція, світло.

Чому варто знімати зранку

Багато фотографів полюбляють знімати при заході сонця. Такі фото виходять теплими та сяючими. Спробуйте знімати вранці, одразу опісля світанку. Ви побачите, яке ніжне світло матимуть ваші фото.

Posted on June 15, 2018 and filed under портрет, світло, light.

Як зробити весільні портрети наречених за 20 хвилин

День весілля є дуже насиченим, а часом і метушливим. Що робити, якщо часу на портретну зйомку наречених обмаль? Перш за все - розпланувати все! План швидкої зйомки читайте в матеріалі.

Posted on June 5, 2018 and filed under корисне, портрет, робота з моделлю.

Як фотографувати вагітних - 12 прикладів

Фотографуючи вагітну жінку, на плечі фотографа лягає відповідальність - задокументувати важливий період в житті жінки. Читайте кілька порад як зробити чарівні портрети майбутнім мамам.

Як почати знімати красиві портрети: 15 порад

Неважливо, чи ви фотографуєте людей як хобі чи отримуєте за це гроші. Навчіться насолоджуватися навіть обробкою, не тільки фінальним зображенням. Ловіть задоволення від знайомства, подолання культурних і мовних бар'єрів. Бо якщо ви робите свою справу з пристрастю, ваші глядачі це оцінять.

Posted on August 4, 2017 and filed under портрет.

Освітлення для портрета: 6 схем, які ви маєте знати

У цій статті ми дослідимо схеми освітлення та відповімо на питання чому так важливо дотримуватись котроїсь з них та як це робити правильно

Posted on June 14, 2017 and filed under портрет.

Куди дивиться модель

В портреті кожна дрібниця має значення. Зверніть увагу і на спрямованість погляду моделі. Як вплине погляд фотографованого на фінальне зображення, та в яких випадках його застосовувати

Posted on March 20, 2017 and filed under портрет.

7 кроків до портрета особистості

Є фотопортрети, які приголомшують, на них хочеться довго дивитися... І тут мова йде не про красивих моделей чи відомих людей, йдеться про особистість на фотографії 

Posted on December 27, 2016 and filed under портрет.