Posts filed under обробка фото

Photoshop для початківців: 5 простих порад

У цій статті ви дізнаєтесь кілька основних навичкок ретушування у Photoshop. Ці 5 простих порад для початківців стануть чудовим стартом для вивчення обробки фотографій.

Posted on November 21, 2017 and filed under обробка фото.

Керуємо контрастом в Photoshop за допомогою кривих (Curves) та рівнів (Levels)

Чи здавалися вам коли-небудь фотографії плоскими чи нецікавими, з тьмяними кольорами? Це все через відсутність контрасту. Часом і в найкращих фотографів світлини виходять такими, бо умови зовсім не сприяють гарним яскравим знімкам. Але не варто аж занадто про це переживати, бо багато що можна виправити при постобробці. Тут ми покажемо вам на практиці як керувати контрастністю зображень за допомогою кривих (curves) та рівнів (levels) у Photoshop.

Posted on August 23, 2017 and filed under обробка фото.

Красиві ч/б фото: 3 поради легкої конвертації

Всі фотографи коли-небудь починають цікавитись чорно-білим фото. Як професіонали досягають таких мрійливих чорно-білих або тонованих в сепію зображень? І чому ваші світлини часто мають тьмяний вигляд та є "плоскими"? У цій статті ми підкажемо вам як вирішити проблеми конвертації в ч/б за допомогою Adobe Lightroom раз і назавжди!

Posted on June 8, 2017 and filed under обробка фото.

Кольорове чи чорно-біле?

Вибір щодо кольору фото часто буває важким. Аби набути навик швидкого вирішення, потрібно пройти шлях спроб та помилок. Але в кіцевому результаті все залежить від наших особистих вподобань. 6 підказок допоможуть вам рухатися в правильному напрямку.

Posted on December 1, 2016 and filed under обробка фото.

4 прості ретушування в Photoshop

Photoshop може виявитися складною програмою навіть для просунутого користувача, не кажучи вже про початківця. Проте, ретушери та фотографи мають у своєму розпорядженні невичерпний потенціал та можливості програми-мрії. 

Posted on November 16, 2016 and filed under обробка фото.