Posts filed under корисне

Фотографувати на телефон як профі? 10 порад, які вам потрібні

Нема нічого більш комфортного, ніж можливість закарбування моментів життя за допомогою смартфона. Використання смартфона дозволяє залишатися присутніми в моменті і робити кадри.

Flat lay: 20 ідей фону

Flat lay (розкладка) є чудовим інструментом брендингу, демонстрації продуктів тощо. Зараз flat lays майже всюди! І хоч такі розкладки виглядаюсь просто і може здатись, що їх виконання не потребує зусиль, це не так!

Posted on January 30, 2019 and filed under корисне.

Як додати магії святковим фото: 5 порад

Період зимових свят є особливим часом року. Сотні гірлянд і оздоблених вітрин, святкова музика звідусіль, люди обирають подарунки, всі в очікуванні святкувань. І атмосфера чарів та щастя. Але як передати ці відчуття на фото?

Posted on December 28, 2018 and filed under корисне, light.

Зимові фотосесії надворі: 11 порад

“Відколи я фотографую в умовах низької температури, я багато чого навчилась на своїх помилках та склала свій список порад для успішних зимових фотосесій, особливо з дітками, які можуть вередувати ще до початку зйомки.“

Posted on December 20, 2018 and filed under корисне, робота з моделлю.

Як обрати дзеркальний фотоапарат

Обираючи дзеркальну камеру, ви повинні врахувати свій бюджет, бажані функції та потенційні аксесуари. Ви також можете керуватись параметрами камери такими як розмір матриці, кількість мегапікселів, якість відео, та режими зйомки...

Posted on November 16, 2018 and filed under фотоапарат, корисне.