Posts filed under композиція

Хочете спробувати щось нове? Ось 4 креативні фото-техніки

Додавння руху чи розмиття в кадр є чудовим способом зацікавити глядача та скерувати його око. Створення таких фото потребує трохи терпіння, практики та технічних навичок, але результати є гарними та унікальними кожного разу. Плюс, ці техніки є ідеальними, щоб урізноманітнити вашу фото-рутину.

Фотографуємо важливі деталі: 4 поради

Деталі весільного дня є частиною візуальної історії героїв. Іноді фотографи забувають про деталі чи роблять їх фото надто пізно. Але в день весілля та святкових подій маленькі деталі є важливою частиною дня.

Posted on January 11, 2019 and filed under композиція.

Баланс в дизайні: що це і для чого це вам потрібно

В цій статті ми розглянемо основи балансу в дизайні і з'ясуємо, чому так важливо його дотримуватись. Зрештою, візуальний баланс це найбільш очевидна річ, з якої варто почати, щоб покращити свою композицію.


Posted on September 6, 2018 and filed under композиція.

5 помилок в портретній фотографії та як їх уникнути

Багато з людей, хто лише розпочинає шлях фотографа, обожнюють портрети як творчий засіб вираження, але існують загальні помилки, яких припускаються початківці. Ось 5 поширених помилок у портретній фотографії і те, як їх уникнути. 

Posted on August 28, 2018 and filed under портрет, композиція, світло.

5 порад для кращих нічних фото

Отримати гарні нічні знімки не так просто, як може здаватись, оскільки, техніка та налаштування відрізняються від тих, які потрібні для зйомок впродовж дня. Якщо ви новачок у нічній фотографії або хочете покращити свої знімки, ось 5 порад, які допоможуть вам на шляху.