Як зробити портрети нареченим менше ніж за 20 хвилин

Автор статті: Lily Sawyer

Весілля - надзвичайно бурхливий день, в цьому немає сумнівів. Я зі своїми нареченими погоджуємо часові рамки в день весілля, тому ми точно знаємо, що буде відбуватися кожної години. Часовий порядок дня є обов'язковим для того, щоб справи проходили безперебійно. Це обговорюється ще за декілька днів до весілля і всі люди, котрі задіяні до цього свята знають про нього.

dps-wedding-portraits-in-20-minutes_0000.jpg

Сплануйте все

Коли я розмовляю з парою, щоб спланувати день, я уявляю те, як виглядає «звичайний» день весілля та очікувані терміни, виділені на кожну частину дня. Але я завжди пояснюю парі, що це їх день весілля і в кінцевому підсумку вони можуть робити те, що хочуть, і визначати тривалість кожної частини самостійно.

Сюди входить портретна фотосесія лише нареченого і нареченої. В ідеалі портрети роблять десь подалі від гостей, щоб пара не відволікалася, бо це лише затримує зйомку. Деякі пари хочуть знімати "перший погляд" (зйомка, коли наречені вперше бачать один одного в день весілля), який відбувається перед церемонією.

dps-wedding-portraits-in-20-minutes_0000.jpg

Скільки часу пара виділяє на портретну зйомку?

З досвіду, залежно від їх пріоритетів. Час, коли пари дозволяють зробити свої власні портрети, дуже різниться, деякі - півтори години, а багато за 15-20 хвилин можуть впоратись. Причина зазвичай полягає в тому, що вони хочуть приділити час друзям та родині, котрі прийшли розділити з ними їхнє свято. Це цілком зрозуміло і навіть очікувано.

Я, однак, закликаю своїм парам завжди приділяти трохи часу портретам нареченої і нареченого, незважаючи на те, як мало часу з цілого дня. Це єдиний момент, коли вони можуть бути на самоті та зробити фотографії лише удвох.

Це не потрібно робити в якомусь незвичайному місці. Локація може бути де завгодно, що є красивим, тихим або, принаймні, далеко від гостей. Це навіть можна зробити в тому самому місці, де буде відбуватись святкування, потрібно просто відокремити їх від натовпу на кілька хвилин.

Працюйте ефективно, маючи план

В середньому, мої пари виділяють 15-20 хвилин на портретну зйомку, тому зважаючи на досвід, я навчилась швидко виконувати поставлену задачу. У цій статті я поділюся з вами своїм секретом - мати власну формулу вдалої зйомки.

Якщо ви переживаєте, що всі ваші весілля можуть виглядати однаково по фотографіях, не варто! Кожна пара унікальна і їх весілля для них унікальне. Крім того, якщо вони забронювали вас після перегляду вашого портфоліо - це, ймовірно, означає, що їм подобається ваш стиль та ваша робота і вони очікують, що їхні фотографії матимуть такий самий вигляд, як і ваші інші весілля.

Ось моя 5-ти крокова формула для весільних портретів

1. Пара разом

dps-wedding-portraits-in-20-minutes_0004.jpg

Зазвичай я починаю портретну зйомку, роблячи фотографії пари разом, або тримаючись за руки, обнімаючись, природньо позуючи разом, або навпаки для офіційного портрету. Фотографуватися з кимось іншим не легше, ніж самому і вони мають підтримувати один одного.

Ця частина також не повинна бути постановою. Краще, якщо ви можете зробити смішні та веселі кадри - просто дайте їм чіткі вказівки, або попросіть їх сміятися чи повеселитися.

2. Портрет нареченої

dps-wedding-portraits-in-20-minutes_0003.jpg

Зазвичай я прошу нареченого допомогти - підкинути фату, стояти поруч зі мною, аби він міг допомогти розсмішити наречену,щоб вона мала природню посмішку або дивилась у його бік, а не прямо на камеру.

Не забудьте зробити крупні плани нареченої, а також ширококутні знімки, що показати місце зйомки та всю її сукню загалом.

3. Художні кадри

dps-wedding-portraits-in-20-minutes_0006.jpg

Скористайтеся можливістю зробити для нареченої художні знімки, такі як крупний план букета або вуалі (фати), взуття, деталі чи якісь творчі композиції. Я намагаюся мінімізувати переміщення пари з місця на місце. Натомість я рухаюсь самостійно і ходжу навколо них, знаходячи різні ракурси, з яких можна знімати, підлаштовуючись під наявне світло.

4. Портрет нареченого

dps-wedding-portraits-in-20-minutes_0005.jpg

Тепер черга нареченого і це повторення того, що ви тільки що робили з нареченою. Наречений зазвичай набагато швидше фотографується і не вимагає багато позувань. Просто попросіть його стояти максимально природньо, спертися на щось, подивитися на наречену, подивитися на камеру, посміятися, подивитися вбік… зроблено. Я вважаю, що наречений, як правило, швидко дотримується інструкцій, тільки щоб портрети були зроблені за малий період часу.

5. Прогулянка чи кілька знімків в русі

Закінчую зйомку деякими фотографіями з прогулянки або екшн. Будьте в курсі свого тла, тому що фотографії для ходьби зазвичай потребують відстані. Погляньте на приємне світло у фоновому режимі та підходящу дорогу, по якій вони могли б піти.

Попросіть їх повільно йти рука об руку за камерою. Станьте за ними, щоб сфотографувати їх ззаді. Тоді попросіть їх обох зупинитися і озирнутися на вас, потім один на одного і красиві кадри вам гарантовані! Наголошуйте, щоб йшли повільно. Знову попросіть їх зупинитися на місці і триматись за руки, але стояти трохи далі один від одного. Тоді скажіть зробити крок ближче один до одного для поцілунку. Залежно від фону, деколи намагаюся зробити силует, особливо якщо на задньому плані є небо або відкритий простір.

Висновок

На невеликій ділянці землі ви зможете отримати від пари декілька позувань, включити різноманітні ракурси, зробити кілька офіційних портретів, деякі випадкові погляди та нарешті кілька знімків в русі. І це все! Портрет у день весілля зроблено за 15-20 хвилин!

Ви знаходитесь під тимчасовим тиском часу, тому майте формулу успішних кадрів і дотримуйтесь її, дозволяючи собі не знехтувати місцем для творчих можливостей в домовлені часові рамки.

Я щоразу переконуюсь що пари, котрі були заручені, мали попередні зйомки зі мною, в кінцевому підсумку проходять набагато простіший і легший процес весільної зйомки. Вони знають, чого чекати і що робити, швидко розслабляються перед камерою і це найкраще, що може отримати фотограф!

Posted on October 4, 2019 .