Жінки з формами

Фотограф Сью Брайс на собі показує, що з кожної жінки можна зробити глянцевий зразок. Тут роль відіграє не тільки фотошоп, але й образ в цілому, макіяж і звичайно, поза, яку слід прийняти жінці, щоб вона виглядала справжньою, прекрасною, ідеальною!

Підборіддя вперед!

Струнка шия та рівна постава. Опора на одну ногу. Руку подалі від тіла, щоб вона не здавалась більшою. Підборіддя вперед наскільки це можливо. Завжди ставайте на пальчики ніг. В цьому випадку сідниці змістяться назад і талія буде у формі пісочного годинника

Фотошоп не потрібен

Поверніть плечі на 45 градусів. Опора на ногу. Одна рука поза тілом, а другою торкніться поясу. Підборіддя й плече в одному напрямку, але не доторкаються одне одного. Трошки опустіть плече, підборіддя вперед і вниз. Знімайте вище лінії очей. 

Коли хтось стоїть прямо навпроти вас, руки покладіть собі на коліна навхрест. Сидячи на коробці чи на барному стільці, з піднятою на стілець чи коробку ногою, лікті можна подати вперед. В такому випадку обличчя також зміститься вперед, а тіло назад, що рівнозначно опорі на стопу. Руки вперед, таким чином щоб утворилась форма пісочного годинника. Підборіддя вперед, груди назад.

Коли я фотографую жінок з формами, я одразу знаю, що я буду робити при обробці. Щоб отримати прекрасні лінії спини, доведеться показати живіт. Опора на ліву стопу, праву ногу згинаємо в коліні, таким чином простіше сідниці подати назад. Плечі на 45 градусів, нахилити плече, яке ближче до камери. Рукою доторкаємося до сідниці. Відводячи лікоть від тіла, рука здаватиметься худшою. Підборіддя вперед, але щоб воно не торкалося плеча.

Це все про позування 

Особливість цієї пози вражає! Лежачи на животі, випряміть плечі і шию, наскільки це можливо. Лікті подайте вперед, таким чином щоб вони були на ширині плечей. Коли витягнуті руки, вони одразу стають тоншими. Оберніть підборіддя в напрямку плеча, повертаючи лице до фотографа. Плече й підборіддя не мають доторкатися. Між ними має бути місце. Покладіть одне запястя на інше. Щоб зробити позу сексуальнішою, підніміть трішки коліно, це додасть стрункості нозі та обє'му сідницям. Якшо форми живота вас не будуть задовільняти, то це можна виправити при обробці.

Картинка 1 – клієнт сидить на стільці, руки на столі. Картинка 2 – стілець припіднявся, плечі , лікті – вирівнялись. Підборіддя вперед. Правильна постава – це 60% постановки. Ось чому всі моделі високі й худі. Всі старання у моїх постановках, це якомога більше розтягнути тіло й показати частини, які я хочу бачити, та сховати, які не хочу. Приймаючи правильні пози, ви створюєте простір навколо себе, робитеся стрункішими, що звичайно економить час при обробці фото. Картинка 3 – асиметрія в руках. Чим більше трикутників на картинці, тим вона цікавіша.

Я називаю цю позу «Дівчина з обкладинки»

Це працює для всіх. Ідея в тому, щоб обрізати зайві форми тіла й заповнити кадр руками. Підборіддя вперед, сексуальна усмішка, привабливі очі. Далі - сідниці назад і вбік, руки вище талії і ближче одна до одної. Це створює ілюзію того, що талія і руки худіші, ніж є.

Обіпріться лопатками на стіну. Опора на ногу. Відведіть руку від тіла, це зробить її тоншою. Підборіддя вперед в напрямку плеча, яке ближче до камери. Друга рука торкаєтсья  бедра.

Лікоть на краю стільця створює простір між рукою і тілом, а також робить її стрункішою. Плечі на 45 градусів від вас. Підборіддя вперед в напрямку плеча. Друга рука доторкаєтсья бедра. Не робіть знімок як на лівому фото. Фотографуйте на рівні очей. Додайте партнера позаду або дітей навколо.

 

Експерементальний приклад. Я заздалегідь встановлюю руки на талії так, як мені потрібно. Як ви бачите, я знімаю нижче рівня очей. Ця позиція камери для того, щоб додати фешенебельного вигляду і зазвичай використовується для худих моделей. Для моделей з формами в мене є вихід: поставте руки на талії де вам хочеться, сідниці назад і вбік. Розташуйте руки так, шоб одна була трішки вище від іншої, підборіддя вперед. В пост обробці забираємо зайве, але так,  щоб форма тіла здавалась натуральною.

Жінки люблять шарфи, квіти, обгортки

Використовуйте реквізит для стрункості. Все що врізається в лінії тіла, ламає їх та робить стрункішими.

Видовжуючи обличчя

Перша порада, яку я даю всім – це підборіддя вперед і вниз. Витягніть підборіддя вперед, а потім вниз. Плечі залишаються на місці. Це не є комфортна поза, але виглядає круто. Виразне підборіддя збільшує очі та робить їх привабливими.

Інший секрет в тому, щоб ледь чутно висвітлити тіні навколо носа, але не видаливши лінії (тіней). Це зробить щоки меншими.

Підборіддя вперед і вниз – найкраща порада при позуванні, але інколи буває, що ви отримуєте на знімку 2 підборіддя.

картинка 2 - підняти друге підборіддя вгору, щоб зрівняти по висоті з першим підборіддям. Щоб зробити підборіддя в одну лінію в фотошопі, ви можете подивитися 'Curves & Contouring on Photoshop' video.

Автор: Sue Bryce