Ідеальні фото собак: поради від експерта

Джерело: 500px.com

Всі фото є власністю Iza Łysoń

За останні дев'ять років у мене було багато різних моделей перед об'єктивом - від найдрібніших до найбільших, короткошерстих до довгошерстих, для шоу чи для спорту: я собачий фотограф! Тут я поділюся своїми найкращими порадами щодо отримання чудових фотографій одних з найкрасивіших моделей у світі. Ось кілька порад, як працювати з собаками, щоб отимати хороший результат

1. Запам'ятайте: Ваша модель не людина!

Найважливіше, що треба пам'ятати під час фотосесії собаки це те, що ви фотографуєте... собаку! Це звучить кумедно, але повірте, це важливо. Навіть з ідеальним світлом, композицією і хорошою обробкою не вийде хорошого кадру, якщо собака втомлена, знуджена чи налякана. Щоб отримати класний результат, потрібно дуже добре підготуватись до зйомки. Розповідаю, як.

Знімок екрана 2018-07-04 о 15.20.14.png

2. Хороший настрій починається з вас

Обирайте безпечну і тиху локацію, впевніться, що маєте достатньо часу. Робота в режимі суворого дедлайну і стресу обов'язково відіб'ється на вашій моделі. Хороший настрій тут є обов'язковим. Не очікуйте надто багато, але повірте, що ви отримаєте принаймні кілька хороших зображень.

Знімок екрана 2018-07-04 о 15.20.53.png

3. Найкращий план - гнучкий

Я не з тих, хто любить детально розплановувати кожний кадр: це може змістити пріорітети, бо головне для мене - безпека і комфорт собаки. Я люблю імпровізувати і покладатись на ідеї моделі. Звісно, іноді без планування важко, особливо, коли бачу ідеальну локацію. Але ми повинні підтримувати здорову дозу гнучкості. 

Знімок екрана 2018-07-04 о 15.21.36.png

4. Кожній моделі потрібна мотивація

Повернімось до наших моделей. Як і з людьми-моделями, ми не можемо очікувати, що вони позуватимуть нам задарма - потрібно якось їх мотивувати. Для вашої собаки це може бути її улюблений смаколик чи улюблена іграшка (особливо хороші ті, що видають звуки). Також варто порадитись з власником собаки про найкращі методи роботи з собакою і з'ясувати, що можна буде принести з собою для доброго результату. 

Знімок екрана 2018-07-04 о 15.22.02.png

5. Рухайтесь

Упорядкуйте все таким чином, щоб ваша пухната модель не залишалася нерухомою надовго, це просто неприродно, щоб тварини залишалися нерухомими. Також фотографування може бути дуже виснажливим як для вас, так і для собаки, тому не забувайте робити перерви та обмежувати фотосесії максимум до 2 годин. Для деяких собак однієї години більше, ніж достатньо, а інші можуть триматися впродовж цілого дня і залишатися в гарному настрої.

Більше того, ви не можете змусити собаку утримувати певну позу, або рухатися тільки тоді, коли ми хочемо цього. Заохочення смаколиком чи іграшкою буде працювати набагато краще - ви отримаєте лице цілеспрямованого або щасливого собаки, замість заляканих очей, які кажуть: "Велика людина сказала мені сидіти отак".

Знімок екрана 2018-07-04 о 15.29.37.png

6. Думайте як собака

Якщо ви хочете фотографувати собак, ви повинні уявити себе собакою. Навчіться покладатись на свої інстинкти, бо це допоможе в найцікавіші моменти. Дуже важливим є зазнімкувати найцікавіші, з точки зору собаки, моменти. Тварини є найбільш непередбачуваними моделями, тому ви маєте бути швидкими, якщо хочете отримати хороші кадри.  

Знімок екрана 2018-07-04 о 15.30.18.png

7. Довіртесь собаці

Якщо ви прагнете отримати фото, які будуть не лише красивими, але і розповідатимуть дещо про собаку - знайдіть те, що розкриє її характер чи постарайтесь більше спостерігати за собакою. Наприклад, якщо перед вами молода і грайлива модель, то дозвольте їй гратись і дуркувати. Якщо це виставкова собака, візьміть її на вулицю з цікавою чи старовинною архітектурою, щоб підкреслити її елегантність. Також не бійтесь знімати білих собак на білому фоні та чорних на чорному. Це може бути непростою задачею, але результат буде чудовим. 

Знімок екрана 2018-07-04 о 15.30.50.png

8. Техніка має значення

Техніка не є ключем для отримання неймовірних фото, але може дуже допомогти. Собаки є дуже швидкими істотами і швидкий автофокус є дуже важливим, як і пристойна кількість кадрів за секунду. Оскільки, вибір об'єктивів зараз великий, я люблю обирати об'єктиви, які дають гарні боке. Крім того, мені подобається мати об'єктив із теле-зумом. 

Знімок екрана 2018-07-04 о 15.31.25.png

І пам'ятайте, головне любити ваших моделей!

Posted on July 4, 2018 and filed under робота з моделлю.