Фото тварин, які зроблять вас популярними

Ви, напевне, часто бачите фото собак, котів та інших домашніх тварин. Та все ж є різниця між просто світлинами тварин, та знімками, які можна використати з комерційною метою (тобто продати). Як сфотографувати чотирилапого друга так, щоби світлину хотіли купити? Просто дотримуйтесь кількох порад. 

1. Фокус на особливостях, характерних породі

Фото Stanislav Novak 

Сфотографувати чорного собаку на чорному тлі непросто. На фото вище зуби пса та блискучий мокрий ніс витримані в мінімалістичному стилі, в цьому є своя привабливість. Експериментуйте з освітленням, композицією та глибиною різкості, щоб показати свого пухнастика особливим.

2. Особливий зв'язок між людиною та її тваринкою

Фото Vladislav Nosick 

Коли до фотографії тварини додати людський елемент, вона стане ближчою для глядача. Включення людини до такого знімка робить його унікальним, його легше продати, бо він ілюструє взаємозв'язок між домашньою тваринкою та її власником. Лише не забудьте про підписаний реліз моделі, щоби мати змогу продавати свою фотографію на фотостоках. 

3. Вийдіть за рамки правил

Фото Samantha Lynn

Щоби фотографія зацікавила покупця, скомпонуйте картинку так, аби глядач мав простір для уяви, зміг побачити звичні речі по-новому. Для досягнення успіху в такій зйомці проявіть креативність: використайте реквізит, костюми, драматичне освітлення, цікаві фони й інші елементи. Так ви створите фотографію, що дивує та захоплює.

4. Покажіть домашніх тварин в повсякденному житті

Фото Alejandro Santiago

Беріть камеру з собою всюди, куди берете собаку. Звертайте увагу та знімайте те, як веде себе пес у громадському транспорту, біля визначних місць, під час їзди в машині, відвідування ветеринара, чи в інших місцях, куди можна взяти вашого собаку, кішку чи іншу домашню тваринку. 

5. Знімайте тварин з людськими емоціями

Фото Ashraful Arefin 

У тварин теж є почуття і, на відміну від людей, вони зазвичай не соромляться камери. Якщо тваринка справді почувається незручно при зніманні, використайте це як можливість. Лише подивіться на фото кролика вище! Скористайтесь смаколиками та іграшками, аби заохотити вихованця взаємодіяти з камерою, та будьте готові зняти відверті щирі моменти.

6. Сфотографуйте тварин з їх інстинктами

Фото Peter Salovaara

На противагу демонстрації "людськості" наших вихованців, глядачеві також цікаво побачити тварин в їхніх природних умовах. Звірята часом ведуть себе смішно, непередбачувано та грайливо. Отож, покажіть справжню природу тваринки - як вона злиться, позіхає, потягується, дряпається чи гавкає, тоді фото буде незабутнім!

За матеріалами iso.500px.com


Posted on November 14, 2016 and filed under корисне.