Як зняти справжні емоції: 5 речей, яких потрібно уникати

Справжні, щирі моменти при зніманні часто буває важко зловити. Фотограф мусить відмовитися від контролю над ситуацією, щоб зняти правдивий, точний момент, якого так шукає. Якщо дозволити фотографованим бути натуральними, поводитися по-справжньому, то ви не завжди отримуватимете заплановану серію знімків, але точно здобудете реальні, чарівні та зворушливі сцени. Щоб досягнути цього, просто уникайте п'яти речей, які негативно вплинуть на кінцевий результат. 

1. Погляд у камеру. Нехай ваш об'єкт зосередиться на якомусь занятті. Чи вкажіть йому куди дивитися, і щоб ця точка була подалі від камери. Найкраще, коли обличчя фотографованого буде звернене до джерела світла, тоді унікальний момент на світлині буде довершеним. 

Хороший приклад того, як правильно зробити:

2. Широка посмішка. Чомусь іноді важко буває отримати справжні посмішки. Спробуйте порозпитувати ваш об'єкт зйомки про нього самого чи розкажіть якусь історію, щоб отримати таку реакцію, якої ви шукаєте. Знімайте, аж доки не відчуєте, що сфотографували щастя. 

Хороший приклад того, як правильно зробити:

3. Позування. Найкраще, щоб об'єкт вашої зйомки займався своїми звичними справами. Ви зможете залучити його до знімання тоді, коли він вам повністю довірятиме. Налаштуйте вашу модель оптимістично, проте м'яко вказуйте на потрібні вам сцени. Ви маєте допомогти моделі почуватися впевнено та безпечно.

Хороший приклад того, як правильно зробити:

4. Вигадані обставини. Покупці фото шукають реальних моментів - нічого постановочного або неприроднього. Люди, які гарно проводять час у внутрішньому дворику ресторану, родина навколо багаття, пара на закупах у супермаркеті... Не бійтеся виокремлювати людей, переставляти учасників сцени, робити детальні знімки в той час як ваші об'єкти матимуть перерву.

Хороший приклад того, як правильно зробити:

5. Штучне освітлення. Використовуйте денне світло поряд зі світловідбивачами й тримайтеся подалі від спалаху камери - це найкраще, що ви можете зробити для доброго знімка. Зйомка в певну пору дня дасть вам той ефект, якого ви шукаєте. А якщо ви знатимете добре свою локацію та прогноз погоди, це допоможе зробити зображення по справжньому унікальним. Зосередьтеся на м'якому світлі ранку чи теплому освітленні кінця дня. Також важливим є те, чи зйомка буде у приміщенні, чи на вулиці. Освітлення однозначно дуже вплине на кінцевий результат. 

Хороший приклад того, як правильно зробити:

Звичайно, що пам'ятати всі ці поради в процесі зйомки може бути проблематично. Проте отримати реальний, справжній момент - це прекрасний виклик для доброго фотографа. Щирі емоції стануть вам винагородою. Удачі на зйомках!

За матеріалами сайту iso.500px.com