5 цікавих та легких ідей для зйомки предметів

Шукаєте цікавих ідей для наступної фотозйомки? Чи може хочете спробувати щось нове, але не знаєте з чого почати? Ось п'ять ідей для зйомки предметів, які вас точно зацікавлять. Вони прості, але їх можна використовувати де завгодно. Такі ідеї не вимагатимуть додаткових витрат, проте, при правильному виконанні все виглядатиме вражаюче. Можливо, це саме те, що ви шукали. 

1. Дим
Вже сам по собі дим є піддатливим та цікавим об'єктом для зйомки. Найкраще він спрацює для створення таємничої й загадкової атмосфери. Якщо ви хочете, щоб герой на вашій світлині виглядав містичним та страшним, то може він куритиме?

Щоб досягти гарного димового ефекту, я, зазвичай, використовую ароматичні палички. Вони дешевші за дим-машину, доступніші за сухий лід, та й працювати з ними безпечніше, аніж з відкритим вогнем. Просто будьте обережні з попелом та фотографуйте в добре вентильованому приміщенні.

2. Бенгальські вогні
Це не просто новорічні забавки, це маленькі вогняні кулі. Чи, навіть, мініатюрні комети. Тож для досягнення ефекту комети з бенгальських вогників прсто встановіть довгу витримку. А за допомогою потоку повітря можна змінити напрямок іскор, щоб створити вогняний хвіст комети. Для цього скористайтеся вентилятором чи звичайним листом картону.

Постарайтеся зробити так, щоб іскорки відскакували від предметів у вашому натюрморті чи навіть від тіла моделі. Це зовсім не боляче, але потрібно бути обережними із ділянкою навколо очей. Маленькі вогняні стріли, майже невидимі для людського ока, можуть зробити ваші тьмяні знімки казковими.

3. Малювання крейдою
Ви можете створити нову реальність для звичайних предметів просто поєднавши їх з кількома крейдяними лініями. Сполучення плоского малюнка й об'ємних фотографій завжди виглядатиме виграшно. Так одна річ легко перетворюється в іншу, чи навіть буде намальовано абсолютно новий простір. І все, що вам потрібно, це шматок крейди, поверхня для малювання та кілька ескізів. 

4. Текстові написи
Цікаво виглядають тексти, зроблені з різних предметів. Можна використати квіти, іграшки, чорнильні плями, інструменти, ручки - та все, що завгодно! А ще цікавіше, коли матеріали для письма пов'язані зі змістом напису. Наприклад, можна скласти слова "З днем народження!" з тістечок і свічок. Тут є два способи "писання": перший - у використанні безпосередньо предметів як літер; другий - в розміщенні речей навколо порожнього простору в формі букв. Результати будуть різними, але однаково веселими. 

5. Оптичні ілюзії
Створити їх набагато простіше, ніж здається. Весь секрет у тому, щоб поставити камеру під правильним кутом, тоді ілюзія спрацює. Спробуйте повторити ефект Penrose Steps чи візьміть ідеї в художника-графіка M.C. Escher для чогось надзвичайного. Наприклад, візьміть шоколадний торт і перетворіть його в нескінченний...

Сподіваюся, тут ви знайшли щось цікаве для себе. Надихайтесь та не переставайте шукати нові ідеї для творчості!

Автор Dina Belenko


Posted on July 20, 2016 and filed under корисне.