19 секретів стайлінгу їжі

Автор: Bree Hester

styling-food-photography-Hester-3-800x572.jpg

Фуд фото це щось більше, ніж милі знімки чогось їстівного. Хороше фуд фото розповідає історію і втілює рецепти в життя. Зображення їжі може викликати у глядачів спогади, вони можуть уявити запах чи смак їжі, глянувши на фото. Всі ці прийоми застосовують, щоб спокусити глядача.

Часу на роботу з їжею небагато, тому потрібно все детально планувати. Дні, коли фуд фото робили з використанням несправжньої їжі минули. Майже все, що ви бачите надрукованим є справжньою їжею. Наприклад, фото запеченої курки чи індички, вони можуть бути не приготованими як слід, пофарбованими рідким димом, але це справжні курка чи індичка.

І хоч їжа завжди буде центром таких фото, є секрети стилізації їжі, щоб зробити фотографії ще привабливішими. Ось мої 19 порад стилізації фуд фото.

 

1. ОБИРАЙТЕ НАЙБІЛЬШ СВІЖУ ПРОДУКЦІЮ.

Будьте прискіпливими до вибору свіжих продуктів. Познайомтесь з людьми, які працюють у виробничому відділі (на складі) продуктового магазину, щоб ви могли попросити, до прикладу, свіжі трави зі складу, якщо ті, що на полицях, не виглядають максимально свіжими.

2. ВКЛЮЧАЙТЕ В КАДР АВТЕНТИЧНІ ЕЛЕМЕНТИ.

Подумайте про те, як готуєте страву. Яке приладдя вам потрібне для цього? Які інгредієнти важливіші? Які головні кольори? Як ви хочете подати страву? Чи можете ви включити деякі з цих елементів у свій кадр?

styling-food-photography-Hester-2.jpg

3. МАЙТЕ ПРИ СОБІ ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ СТИЛІЗАЦІЇ.

Зберігайте корисні інструменти неподалік: пінцет з голчастим носом, ватні палички, паперові рушники, зубочистки, пензлі, міні-пляшки з розпилювачем та офсетний шпатель є необхідними для очищення тарілок і правильного і зручного розташування інгредієнтів.

4. ТРЮК ДЛЯ ФОТОГРАФУВАННЯ СУПУ.

Коли фотографуєте суп, поставте перевернуту мисочку у більшу тарілку перед тим, як наливати рідину. Тверді інгредієнти йдуть на дно, тому це допоможе тримати їх на поверхні.

5. ВИКОРИСТОВУЙТЕ ПОСУД ТА ПРИЛАДДЯ ПРАВИЛЬНОГО РОЗМІРУ.

Тарілки повинні виглядати наповненими, тому використовуйте відповідний розмір та прибори. Салатні тарілки та маленькі прибори є ідеальним вибором.

6. ОБЕРЕЖНО З ЗАМОРОЖЕНОЮ ЧИ ГАРЯЧОЮ ЇЖЕЮ.

Коли фотографуєте їжу, яка має бути зображена замороженою чи гарячою, налаштуйте все перед подачею їжі. Приготуйте світло, прибори та гарнір, якщо потрібно, також, зробіть тестові знімки перед тим, як почати.

7. ВИКОРИСТАЙТЕ КОМПОЗИНГ, ЩОБ ДОСЯГТИ БАЖАНОГО ЕФЕКТУ.

Коли робите фото поливання чогось, як от кленового сиропу на панкейки, ставте камеру на штатив та робіть кілька знімків з коротким інтервалом. В пост-обробці вдайтесь до композингу, щоб отримати ідеальну картину.

8. ВИКОРИСТОВУЙТЕ АВТЕНТИЧНІ ГАРНІРИ.

Гарнір з інгредієнтами з рецепту є найкращим і єдиним правильним варіантом. Креветки з лимоном є автентичним варіантом, тоді як з малиною ні. Тримайте кілька інгредієнтів, щоб додати в кадр для урізноманітнення кольору, текстури.

styling-food-photography-Hester-1.jpg
styling-food-photography-Hester-4.jpg

9. ТРЮК ДЛЯ ФОТОГРАФУВАННЯ МОРОЗИВА.

Коли фотографуєте морозиво, сформуйте кульки морозива на паргамент та повністю заморозьте їх. Додавайте кульки в кадр, коли необхідно.

10. ЕКСПЕРИМЕНТУЙТЕ З ВИСОТОЮ.

Змінюйте висоту, щоб отримати якнайбільше світла та тіней, щоб виділити текстуру. Ставте листя салату високо, а брауні на бік, щоб показати м’яку частину.

11. ОБПРИСКУЙТЕ СВІЖІ ПРОДУКТИ.

Міні-баночка з розпилювачем, наповнена водою є дуже помічною, щоб зволожити листя, фрукти й овочі та освіжити їх вигляд.

12. БУДЬТЕ КРЕАТИВНІ З НАРІЗКОЮ.

Нарізайте їжу так, щоб показати текстуру. Замість того, щоб розрізати брюсельську капусту навпіл, спробуйте нарізати скибочками, дольками чи роз’єднати кілька листків, щоб зробити динамічне зображення.

13. СПОЧАТКУ ЗРОБІТЬ ЧИСТІ ФОТО.

Почніть з простих та чистих знімків, а опісля трохи розслабтесь та працюйте як зручно. ВИ завжди можете додати, тоді як забрати щось з кадру проблематично. Наприклад, спочатку фотографуйте цілий торт, потім відріжте шматок та поставте на тарілку. Сфотографуйте з різних кутів. Відріжте ще кілька шматків і додайте більше тарілок в кадр. Додайте крихти, відріжте шматок торта виделкою, зробіть знімок шматка на виделці. І вже на фіналі майже з’їджений торт на тарілці чи кілька таких тарілок в кадрі. Ви можете отримати багато різних знімків з однієї зйомки.

14. ДАЙТЕ ТРОХИ ЧАСУ ПИРОГАМ ТА ТОРТАМ.

Деяка їжа краще нарізається після того, як трохи постоїть. З пирогами та тортмаи значно легше працювати, коли вони настоялись. А пироги повинні охолонути, інакше шматки не будуть акуратними.

15. ФОТОГРАФУЙТЕ ПРОЦЕС ГОТУВАННЯ.

Не забудьте про фото процесу. Відділіть трохи шкарлупи яйця, сфотографуйте миску, в якій змішуєте продукти, розкидайте інгредієнти на робочій поверхні тощо.

16. ТРЮК ДЛЯ ЇЖІ, ЩО ВТРАЧАЄ КОЛІР:

Коричневу їжу, як от стейк, важко зобразити апетитно. Використайте пензлик, щоб додати трохи олії та відблисків. Спробуйте нарізати м'ясо, щоб показати його всередині або розгорнути шматочки на тарілці. Додайте кульки перцю, пластівці морської солі та ложку, щоб додати текстури та блиску. Їжа, якій бракує кольору чи чіткої форми вимагає більше зусиль, щоб показати її привабливою.

17. СТВОРІТЬ “ШТУЧНУ“ ПАРУ.

Щоб додати в кадр пару, розігрійте в мікрохвильовці ватний диск, змочений у воді. Обережно поставте його позаду об’єкта, щоб зімітувати гарячу страву.

18. ВИКОРИСТОВУЙТЕ НЕПАРНУ КІЛЬКІСТЬ.

Коли потрібно сфотографувати більше, ніж один об’єкт, групуйте їх в три чи п’ять штук.

19. ДОДАЙТЕ ВІДЧУТТЯ МІСЦЯ.

Фуд фото повинні мати прив’язку до місця. Додайте текстури з скатертиною, посуд та інші деталі, які дадуть глядачеві зрозуміти, де є ця їжа. Додайте напої або приправи, що доповнюють історію. Суп, як правило, подається з хлібом або крекерами, наприклад. Ці прості кроки додають елементи розповіді.

Photos by Bree Hester


Posted on April 26, 2019 .