Як створити свій найкращий портрет

Мене звуть Warui Belmont, я 25-річний фотограф-аматор. Більша частина моєї роботи - це відчуття на даний момент. Тому я схиляюся до стриманих, неяскравих образів. Працюю старомодним методом спроб та помилок.

Для цього портрета я спробував передати таємничість і красу, які дуже подобаються мені в жінках. Ця світлина була зроблена під час фотосесії, в якій я асистував освітлювачем. На щастя для мене, фотограф David Lujan дозволив мені кілька хвилин познімати модель для власного портфоліо. За допомогою нашого візажиста Кевіна Салазара я зробив цю фотографію:

Налаштування


Ця зйомка проходила в покинутій будівлі: ні дверей, ні вікон не залишилося, пил всюди, стіни покриті графіті... ось таким був наш набір. Арій, наша модель, стояла в кількох сантиметрах від стіни. Ми ставимо камеру прямо перед нею та софтбокс 50x50см, розташований прямо над камерою.

За допомогою Кевіна Салазара, що був моїм єдиним доступним помічником на той момент, ми розробили цю ідею за хвилину. Він буде стояти поруч з нашою моделлю, тримаючи її за волосся, і кидати його дівчині в лице.

Після декількох спроб, я отримав результат, якого хотів досягти.

Техніка

Я знімав цю фотографію своїм Canon EOS Rebel T3 з використанням EF 50mm F / 1.8 II.

Налаштування експозиції: 1/200 сек; F / 5.6; ISO 100.
Налаштування спалаху: ручний 1/2.

Все це було зроблено менш, ніж за 5 хвилин.

 

 

 

Постобробка

Для початкової обробки я використовував Adobe Lightroom CC, щоб обрізати зображення і зробити невеликі зміни.

Потім я експортував знімок в Photoshop і використав процес поділу частот. Щоб зробити це, спочатку дублюйте фоновий знімок двічі і назвіть дублікати Колір та Текстури.

Потім застосуйте Gaussian Blur (Filter> Blur> Gaussian Blur) до шару "Color" з радіусом 10 пікселів. Потім, вибравши шар "Texture", перейдіть до меню "Image", в якому вам буде запропоновано вибрати "Apply Image". Відобразиться вікно.

Повторно виберіть опцію “Layer”. Я вибрав шар, в якому застосував розмиття, в даному випадку "Color".

Непрозорість: 100% | Масштаб: 2 | Зсув: 128. Збережено Прозорість, Mask та Invert. Ми отримаємо отаку сіру версію світлини:

Тепер змініть режим шару "Color" на “Vivid Light”.

У шарі "Color" я працював з кольором і світлом (шкіра, волосся, очі, макіяж). Водночас на шарі "Texture" за допомогою інструмента Штамп я прибрав усі дефекти на її шкірі. Потім продублював всі шари та об'єднав їх (тільки скопійовані). Тепер я мав один шар зі всіма змінами.

Ви помітили, як на початковому фото Арій стояла перед білою стіною, покритою пилом і чорним графіті? За допомогою інструменту Штамп я вибрав найтемнішу пляму цієї стіни й почав клонувати її для решти фону. Ось кінцевий результат:

Джерело: iso.500px.com


Posted on May 18, 2016 and filed under портрет.