Чому варто знімати зранку

Багато фотографів полюбляють знімати при заході сонця. Такі фото виходять теплими та сяючими. Спробуйте знімати вранці, одразу опісля світанку. Ви побачите, яке ніжне світло матимуть ваші фото.

Posted on June 15, 2018 and filed under портрет, світло, light.

Як зробити весільні портрети наречених за 20 хвилин

День весілля є дуже насиченим, а часом і метушливим. Що робити, якщо часу на портретну зйомку наречених обмаль? Перш за все - розпланувати все! План швидкої зйомки читайте в матеріалі.

Posted on June 5, 2018 and filed under корисне, портрет, робота з моделлю.

Як фотографувати вагітних - 12 прикладів

Фотографуючи вагітну жінку, на плечі фотографа лягає відповідальність - задокументувати важливий період в житті жінки. Читайте кілька порад як зробити чарівні портрети майбутнім мамам.

Портрет за допомогою смартфона та коробки від бургера

Корисний лайфхак для тих, хто любить фотографувати, але поки не має доступу до камери. Плюс, це хороша можливість, щоб зрозуміти природу світла ти вчитись з ним працювати.

Posted on March 12, 2018 and filed under світло, корисне.

Photoshop для початківців: 5 простих порад

У цій статті ви дізнаєтесь кілька основних навичкок ретушування у Photoshop. Ці 5 простих порад для початківців стануть чудовим стартом для вивчення обробки фотографій.

Posted on November 21, 2017 and filed under обробка фото.

Керуємо контрастом в Photoshop за допомогою кривих (Curves) та рівнів (Levels)

Чи здавалися вам коли-небудь фотографії плоскими чи нецікавими, з тьмяними кольорами? Це все через відсутність контрасту. Часом і в найкращих фотографів світлини виходять такими, бо умови зовсім не сприяють гарним яскравим знімкам. Але не варто аж занадто про це переживати, бо багато що можна виправити при постобробці. Тут ми покажемо вам на практиці як керувати контрастністю зображень за допомогою кривих (curves) та рівнів (levels) у Photoshop.

Posted on August 23, 2017 and filed under обробка фото.