Фотографувати на телефон як профі? 10 порад, які вам потрібні

Нема нічого більш комфортного, ніж можливість закарбування моментів життя за допомогою смартфона. Використання смартфона дозволяє залишатися присутніми в моменті і робити кадри.

19 секретів стайлінгу їжі

Фуд фото це щось більше, ніж милі знімки чогось їстівного. Хороше фуд фото розповідає історію і втілює рецепти в життя. Зображення їжі може викликати у глядачів спогади, вони можуть уявити запах чи смак їжі, глянувши на фото. Всі ці прийоми застосовують, щоб спокусити глядача.

Posted on April 26, 2019 .

Хочете спробувати щось нове? Ось 4 креативні фото-техніки

Додавння руху чи розмиття в кадр є чудовим способом зацікавити глядача та скерувати його око. Створення таких фото потребує трохи терпіння, практики та технічних навичок, але результати є гарними та унікальними кожного разу. Плюс, ці техніки є ідеальними, щоб урізноманітнити вашу фото-рутину.

Що продається на стоках: простір та простота

Оскільки, все більше фотографів мають бажання продавати свої роботи на стоках та створювати зображення спеціально для них, важливо знати тренди і категорії, які найкраще продаються.

Posted on March 5, 2019 and filed under фотостоки.

Міні-фотосесія: як все встигнути за 20 хвилин

Міні фотосесії є дуже вдалим рішенням, щоб пофотографувати клієнтів кілька разів за менший проміжок часу. Це може бути і дуже успішно, якщо зроблено коректно, але також і дуже напружено! Мій трюк - система поз і кадрів для кожної зйомки.

Posted on March 1, 2019 and filed under робота з моделлю.

Обробка фото: шкіра новонароджених

В світі Photoshop і соціальних мереж всі хочуть бачити ідеальну порцелянову шкіру. Але важко балансувати, щоб відредагувати маленькі тимчасові недоліки, при тому зберігши натуральний вигляд дитячої шкіри.

Posted on February 14, 2019 .

8 серйозних порад, щоб додати гумору буденним знімкам

“Першочергово, я фотограф-документаліст, але маю пристрасть знімкувати своє буденне життя з чоловіком, двома бешкетниками-синами і рухливими собаками. В мене завжди був інтерес до фотографування звичайних речей в незвичний спосіб.“

Posted on February 11, 2019 .

Flat lay: 20 ідей фону

Flat lay (розкладка) є чудовим інструментом брендингу, демонстрації продуктів тощо. Зараз flat lays майже всюди! І хоч такі розкладки виглядаюсь просто і може здатись, що їх виконання не потребує зусиль, це не так!

Posted on January 30, 2019 and filed under корисне.