Керуємо контрастом в Photoshop за допомогою кривих (Curves) та рівнів (Levels)

Чи здавалися вам коли-небудь фотографії плоскими чи нецікавими, з тьмяними кольорами? Це все через відсутність контрасту. Часом і в найкращих фотографів світлини виходять такими, бо умови зовсім не сприяють гарним яскравим знімкам. Але не варто аж занадто про це переживати, бо багато що можна виправити при постобробці. Тут ми покажемо вам на практиці як керувати контрастністю зображень за допомогою кривих (curves) та рівнів (levels) у Photoshop.

Posted on August 23, 2017 and filed under обробка фото.

Як почати знімати красиві портрети: 15 порад

Неважливо, чи ви фотографуєте людей як хобі чи отримуєте за це гроші. Навчіться насолоджуватися навіть обробкою, не тільки фінальним зображенням. Ловіть задоволення від знайомства, подолання культурних і мовних бар'єрів. Бо якщо ви робите свою справу з пристрастю, ваші глядачі це оцінять.

Posted on August 4, 2017 and filed under портрет.

Що робити з руками на фотографії?

Руки в кадрі - не дрібниця. Часто від їх положення залежить успіх вашого фото. Навчіться знімати невимушені природні пози, тоді світлини будуть гарними

Глибина різкості: просто про діафрагму

Діафрагма створює глибину різкості. Управління шириною отвору діафрагми дає фотографові можливість визначити, на чому акцентувати увагу глядача, яка історія буде розказана в кадрі. 

Фотографуємо концерт: налаштування камери

Бути фотографом на концерті зовсім непросто. У цій статті ми покажемо один з варіантів налаштування камери, щоби ви знали з чого почати і знайшли те, що підійде саме вам 

3 причини, чому варто знімати портрети з природним світлом

Сонячне сяйво так м'яко й красиво огортає предмети та людей, що є практично ідеальним для кожного випадку. З нього можна "витиснути" максимум ефективності. Можливо ви здивуєтесь, але є кілька причин, чому портрети варто знімати саме при природному освітленні. 

Posted on June 20, 2017 and filed under світло.