Те, що не лежить на поверхні: Як освоїти підводну фотографію

Підводна фотографія може бути складною навіть для досвідченого професіонала. Ви чудово знаєте свою камеру в сухих умовах, але для підводної фотографії вам необхідні аксесуари - чохли, світло тощо. Тут можна добряче заплутатись.

Posted on August 15, 2019 and filed under light.

Фотографувати на телефон як профі? 10 порад, які вам потрібні

Нема нічого більш комфортного, ніж можливість закарбування моментів життя за допомогою смартфона. Використання смартфона дозволяє залишатися присутніми в моменті і робити кадри.

19 секретів стайлінгу їжі

Фуд фото це щось більше, ніж милі знімки чогось їстівного. Хороше фуд фото розповідає історію і втілює рецепти в життя. Зображення їжі може викликати у глядачів спогади, вони можуть уявити запах чи смак їжі, глянувши на фото. Всі ці прийоми застосовують, щоб спокусити глядача.

Posted on April 26, 2019 .

Хочете спробувати щось нове? Ось 4 креативні фото-техніки

Додавння руху чи розмиття в кадр є чудовим способом зацікавити глядача та скерувати його око. Створення таких фото потребує трохи терпіння, практики та технічних навичок, але результати є гарними та унікальними кожного разу. Плюс, ці техніки є ідеальними, щоб урізноманітнити вашу фото-рутину.

Що продається на стоках: простір та простота

Оскільки, все більше фотографів мають бажання продавати свої роботи на стоках та створювати зображення спеціально для них, важливо знати тренди і категорії, які найкраще продаються.

Posted on March 5, 2019 and filed under фотостоки.