Обробка фото: шкіра новонароджених

В світі Photoshop і соціальних мереж всі хочуть бачити ідеальну порцелянову шкіру. Але важко балансувати, щоб відредагувати маленькі тимчасові недоліки, при тому зберігши натуральний вигляд дитячої шкіри.

Posted on February 14, 2019 .

8 серйозних порад, щоб додати гумору буденним знімкам

“Першочергово, я фотограф-документаліст, але маю пристрасть знімкувати своє буденне життя з чоловіком, двома бешкетниками-синами і рухливими собаками. В мене завжди був інтерес до фотографування звичайних речей в незвичний спосіб.“

Posted on February 11, 2019 .

Flat lay: 20 ідей фону

Flat lay (розкладка) є чудовим інструментом брендингу, демонстрації продуктів тощо. Зараз flat lays майже всюди! І хоч такі розкладки виглядаюсь просто і може здатись, що їх виконання не потребує зусиль, це не так!

Posted on January 30, 2019 and filed under корисне.

Лайфстайл фотосесії новонароджених: 10 порад

Існує так багато хвилювань щодо лайфстайл фотосесій новонароджених, особливо, якщо це має відбуватись вдома у клієнтів! Чи буде достатньо світла? Як виглядатиме їх дім? Що одягнуть клієнти? Що, якщо немовля весь час плакатиме?

Posted on January 22, 2019 and filed under робота з моделлю.

Фотографуємо важливі деталі: 4 поради

Деталі весільного дня є частиною візуальної історії героїв. Іноді фотографи забувають про деталі чи роблять їх фото надто пізно. Але в день весілля та святкових подій маленькі деталі є важливою частиною дня.

Posted on January 11, 2019 and filed under композиція.

Як додати магії святковим фото: 5 порад

Період зимових свят є особливим часом року. Сотні гірлянд і оздоблених вітрин, святкова музика звідусіль, люди обирають подарунки, всі в очікуванні святкувань. І атмосфера чарів та щастя. Але як передати ці відчуття на фото?

Posted on December 28, 2018 and filed under корисне, light.

Зимові фотосесії надворі: 11 порад

“Відколи я фотографую в умовах низької температури, я багато чого навчилась на своїх помилках та склала свій список порад для успішних зимових фотосесій, особливо з дітками, які можуть вередувати ще до початку зйомки.“

Posted on December 20, 2018 and filed under корисне, робота з моделлю.