Портрет за допомогою смартфона та коробки від бургера

Корисний лайфхак для тих, хто любить фотографувати, але поки не має доступу до камери. Плюс, це хороша можливість, щоб зрозуміти природу світла ти вчитись з ним працювати.

Posted on March 12, 2018 and filed under світло, корисне.

Photoshop для початківців: 5 простих порад

У цій статті ви дізнаєтесь кілька основних навичкок ретушування у Photoshop. Ці 5 простих порад для початківців стануть чудовим стартом для вивчення обробки фотографій.

Posted on November 21, 2017 and filed under обробка фото.

Керуємо контрастом в Photoshop за допомогою кривих (Curves) та рівнів (Levels)

Чи здавалися вам коли-небудь фотографії плоскими чи нецікавими, з тьмяними кольорами? Це все через відсутність контрасту. Часом і в найкращих фотографів світлини виходять такими, бо умови зовсім не сприяють гарним яскравим знімкам. Але не варто аж занадто про це переживати, бо багато що можна виправити при постобробці. Тут ми покажемо вам на практиці як керувати контрастністю зображень за допомогою кривих (curves) та рівнів (levels) у Photoshop.

Posted on August 23, 2017 and filed under обробка фото.

Як почати знімати красиві портрети: 15 порад

Неважливо, чи ви фотографуєте людей як хобі чи отримуєте за це гроші. Навчіться насолоджуватися навіть обробкою, не тільки фінальним зображенням. Ловіть задоволення від знайомства, подолання культурних і мовних бар'єрів. Бо якщо ви робите свою справу з пристрастю, ваші глядачі це оцінять.

Posted on August 4, 2017 and filed under портрет.

Що робити з руками на фотографії?

Руки в кадрі - не дрібниця. Часто від їх положення залежить успіх вашого фото. Навчіться знімати невимушені природні пози, тоді світлини будуть гарними

Глибина різкості: просто про діафрагму

Діафрагма створює глибину різкості. Управління шириною отвору діафрагми дає фотографові можливість визначити, на чому акцентувати увагу глядача, яка історія буде розказана в кадрі.